UUDISED

Kergejõustiku tulemusi

Rapla maakonna algklasside kergejõustiku EV-sed. Eelmisel neljapäeval toimus Kehtnas Rapla maakonna algklasside kergejõustiku EV-sed. Tublilt võistlesid meie kooli õpilased. Medali sai kaela 6 õpilast. I-II klassi arvestuses saavutas Daniel Samuel I koha kaugushüppes 3.32, III koha 60 m jooksus 9,9 ja 400 m jooksusu 1.20,3. Kristof Kasepõld sai II koha 400 m jookusu 1.18,8 ja Kristella Anniko kaugushüppes 3.00. III-IV klasside arvestuses Oliver Põldmaale II koht 60 m jooksus 8,9 ja III koht kaugushüppes 3.91 ja 500 m jooksus 1.37,0. Markus Kasepõllule II koht kaugushüppes 3.97 ja 500 m jookusu 1.35,6. Lilli Lauretta Lepikult saavutas II koha kaugushüppes 3.68.  Lisaks saavutati palju isiklikke rekordeid. Tulemusi saab vaadata protokollist.

Jalgpallvõistlustelt tuli võit!

Raplas uues jalgpallihallis toimunud Raplamaa 1.-5. klasside jalgpalli EV-tel saavutasid meie poisid I koha. Teiseks tuli Kohila Mõisakool ja kolmandaks Juuru Kool. Võistkonnas mängisid Otto Link, Markus Kasepõld, Oliver Põldmaa, Egert Karivere, Erich Metsallik, Tobias Johann Roosi, Ron Kensap, Dominik Samuel ja Kristo Parisvä. Palju õnne!

Koolinoorte saalijalgpall

Teisipäeval toimusid Raplas Sadolin Spordihoones koolinoorte 1.-3. klasside saalijalgpalli võistlused. Meie kooli võistkond saavutas I koha. Võideti Kaiu, Järvakandi ja Alu koole. Võistkonnas mängisid Keitlin, Kärolin, Kristof, Otto, Kimi ja Oliver. Palju õnne!

Algklasside mälumäng

29.märtsil toimus Rapla maakonna algklasside kevadine mälumäng. Küsimuste koostamise järg oli meie kooli õpetajate käes. Võistkonda kuulub üks õpilane I klassist, üks õpilane II klassist ja üks õpilane III klassist. Juba mitmes aasta toimub mälumäng veebis. Kahju, varem said lapsed kokku Vesiroosi koolis ja oli ehk võistluspingegi suurem. Küsimused avanesid kell 13 ja sulgusid täpselt 14.15. Meie kooli esindasid Aksel ( 1.kl ), Ain Markus ( 2.kl ) ja Getri ( 3.kl )

Saavutati III koht Järvakandi ja Alu kooli järel. Punktivahed olid väga väikesed. Osales 23 võistkonda.

Oli vaja tunda lastekirjandust ja lastefilme, arvutada, salakirja lahendada, tunda kella ja ilmakaari, nuputada nimesid ja suppide nimetusi, otsida lauluvideost kirjavigu, jne.

Pärast mälumängu lõppu saabus kooli ekiri Juuru koolist - No oli lahe ja lastele väga meeldinud mälumäng. Kiitust väärt! Polegi näinud lapsi nii õhinal arvuti taga. Esimese klassi kutt küsis, et millal jälle saab selliseid asju teha.

See tegi küll meie õpetajate kõrvadele pai. Vaev tasus end ära.

eKool
TEK