Kergejõustiku tulemusi

Rapla maakonna algklasside kergejõustiku EV-sed. Eelmisel neljapäeval toimus Kehtnas Rapla maakonna algklasside kergejõustiku EV-sed. Tublilt võistlesid meie kooli õpilased. Medali sai kaela 6 õpilast. I-II klassi arvestuses saavutas Daniel Samuel I koha kaugushüppes 3.32, III koha 60 m jooksus 9,9 ja 400 m jooksusu 1.20,3. Kristof Kasepõld sai II koha 400 m jookusu 1.18,8 ja Kristella Anniko kaugushüppes 3.00. III-IV klasside arvestuses Oliver Põldmaale II koht 60 m jooksus 8,9 ja III koht kaugushüppes 3.91 ja 500 m jooksus 1.37,0. Markus Kasepõllule II koht kaugushüppes 3.97 ja 500 m jookusu 1.35,6. Lilli Lauretta Lepikult saavutas II koha kaugushüppes 3.68.  Lisaks saavutati palju isiklikke rekordeid. Tulemusi saab vaadata protokollist.